Szanowni Państwo,

Wychodząc Państwu na przeciw wprowadzamy atrakcyjne rabaty:

I tak, już przy zamówieniu netto: 2500-5000,00 zł otrzymacie Państwo rabat 5%
Natomiast przy zamówieniu netto: powyżej 5001,00 zł otrzymacie Państwo rabat 8%.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px

Sztaluga dla dzieci DioralinoSztalugi i tablice dla dzieci

Sztalugi do rysowania szczególnie polecamy do żłobków,przedszkoli i szkół. W jednej chwili czworo dzieci może rysować, malować czy szkicować nie przeszkadzając sobie wzajemnie. Sztalugi dla dzieci są stabilne, przez co nie ma możliwości przewrócenia się mebla na dziecko. Tak jak pozostałe meble dla dzieci z kolekcji Dioralino posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w placówkach edukacyjnych.
Sztalugi wykonane przez producenta mebli dziecięcych są doskonałym uzupełnieniem zestawów mebli dla dzieci.

Sztaluga 4 osobowa Sztaluga 4 osobowa
Producent: Dioralino
Cena: 590,00 zł (netto: 479,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica do rysowania Tablica do rysowania
Producent: Dioralino
Cena: 130,00 zł (netto: 105,69 zł )
zobacz więcej

Sztaluga dla dzieci

Większość dzieci uwielbia malować czy szkicować. Specjalna sztaluga do rysowania może być świetnym prezentem już dla dwulatka, który zaczyna dopiero nazywać kolory, rozpoznawać kształty i uważniej przyglądać się otaczającemu go światu. Tworzone przez tak małe dziecko prace zazwyczaj są trudne do interpretacji przez dorosłych – kartki zostają zapełnione szlaczkami i zawijasami – jednak dla dziecka jest to dobre ćwiczenie dłoni i koncentracji. Z kolei dzieci w wieku przedszkolnym potrafią już nadawać rysowanym postaciom i przedmiotom bardziej sprecyzowane kształty. Sztaluga stanowi więc niezbędny element wyposażenia nie tylko sal w przedszkolu czy żłobku, ale także pokoju dziecięcego. Zwłaszcza starsza pociecha doceni możliwość rysowania nie przy biurku, a właśnie przy sztaludze.

Funkcjonalna sztaluga do rysowania

Istnieje także opcja zakupu samej tablicy, standardowo stanowiącej główny element sztalugi – tablicę można przymocować np. do ściany, co pozwoli zaoszczędzić powierzchnię, a jednocześnie zapewni dziecku bezpieczne i komfortowe miejsce do kreatywnego spędzania czasu. Wszystkie nasze produkty do malowania wyposażyliśmy również w niewielkie, ale pojemne półeczki na niezbędne przybory, takie jak pędzelki, kredki, flamastry lub farbki. Kartki z kolei należy zaczepić o dwie listy – papier się nie podwija, nie gniecie i nie wypada z konstrukcji, dzięki czemu mały artysta może skupić się wyłącznie na tworzeniu kolejnego dzieła. Sztaluga dla dzieci to więc doskonały prezent: pomaga rozwijać cenne umiejętności, jest w pełni bezpieczny, a do tego estetycznie i schludnie prezentuje się w każdym przedszkolu czy pokoju dziecka.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl