Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px

Tablica do rysowania DioralinoTABLICE

Tablice do rysowania szczególnie polecamy do żłobków,przedszkoli i szkół. Łatwo montowane do ściany, kolorowe i bezpieczne. Tak jak pozostałe meble dla dzieci z kolekcji Dioralino posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w placówkach edukacyjnych.

Tablice wykonane przez producenta mebli dziecięcych są doskonałym uzupełnieniem zestawów mebli dla dzieci.

Tablica do rysowania Tablica do rysowania
Producent: Dioralino
Cena: 175,50 zł (netto: 142,68 zł )

Sztaluga dla dzieci

Większość dzieci uwielbia malować czy szkicować. Specjalna sztaluga do rysowania może być świetnym prezentem już dla dwulatka, który zaczyna dopiero nazywać kolory, rozpoznawać kształty i uważniej przyglądać się otaczającemu go światu. Tworzone przez tak małe dziecko prace zazwyczaj są trudne do interpretacji przez dorosłych – kartki zostają zapełnione szlaczkami i zawijasami – jednak dla dziecka jest to dobre ćwiczenie dłoni i koncentracji. Z kolei dzieci w wieku przedszkolnym potrafią już nadawać rysowanym postaciom i przedmiotom bardziej sprecyzowane kształty. Sztaluga stanowi więc niezbędny element wyposażenia nie tylko sal w przedszkolu czy żłobku, ale także pokoju dziecięcego. Zwłaszcza starsza pociecha doceni możliwość rysowania nie przy biurku, a właśnie przy sztaludze.

Funkcjonalna sztaluga do rysowania

Istnieje także opcja zakupu samej tablicy, standardowo stanowiącej główny element sztalugi – tablicę można przymocować np. do ściany, co pozwoli zaoszczędzić powierzchnię, a jednocześnie zapewni dziecku bezpieczne i komfortowe miejsce do kreatywnego spędzania czasu. Wszystkie nasze produkty do malowania wyposażyliśmy również w niewielkie, ale pojemne półeczki na niezbędne przybory, takie jak pędzelki, kredki, flamastry lub farbki. Kartki z kolei należy zaczepić o dwie listy – papier się nie podwija, nie gniecie i nie wypada z konstrukcji, dzięki czemu mały artysta może skupić się wyłącznie na tworzeniu kolejnego dzieła. Sztaluga dla dzieci to więc doskonały prezent: pomaga rozwijać cenne umiejętności, jest w pełni bezpieczny, a do tego estetycznie i schludnie prezentuje się w każdym przedszkolu czy pokoju dziecka.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl