Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px
Opcje przeglądania

Stoliki dla dzieci Dioralino

Stoły dla dzieci

Stoliki dla dzieci Dioralino stworzone zostały z myślą o naszych najmłodszych, których sposób funkcjonowania znacząco różni się od tego, jak funkcjonują dorośli. Zarówno podczas zabaw, jak i nauki, dzieci reagują spontanicznie i w dużej mierze odruchowo, a ich ekspresja w połączeniu z tymi cechami często może prowadzić do skaleczeń, otarć, itp. Dlatego stoliki dla dzieci, jak i inne meble dla nich przeznaczone muszą być przemyślane i uważnie zbadane pod kątem bezpieczeństwa.

Dioralino jako polski producent mebli dziecięcych wytwarza stoliki dla dzieci o różnych kształtach, co jest działaniem nieprzypadkowym, gdyż jako producent Dioralino ma świadomość tego, że styczność z różnorodnymi kolorami i kształtami w otoczeniu wpływa pozytywnie na rozwój najmłodszych. Z tego powodu na stronie znaleźć można stoły kwadratowe, prostokątne, narożne i sześciokątne w pięciu kolorach. Stoły dla dzieci stworzyliśmy z trwałych i bezpiecznych materiałów, przez co mamy gwarancję niezawodności i długiego użytkowania. Stoły dziecięce Dioralino tak jak pozostałe nasze meble dla dzieci posiadają certyfikat wydany przez Cobrabid BBC, który stanowi potwierdzenie wytrzymałości, utrzymania standardów bezpieczeństwa oraz funkcjonalności wytwarzanych mebli.

Wszystkie elementy potrzebne do montażu mebli dostarczamy Państwu w komplecie - u nas nie kupujecie tylko blatu albo nóg, a całe kompletne stoły dla dzieci z nogami i przedłużkami. Takie rozwiązanie sprawie, że stoły dziecięce rosną razem ze swoimi użytkownikami. Jest to wspaniałe rozwiązanie ze względów praktycznych i ekonomicznych. Jeśli stoły dla dzieci nagle okażą się zbyt niskie, nie trzeba będzie planować poszukiwań czy wyjazdu po nowe, wystarczy dokręcić przedłużki! Taki sposób jest z pewnością przyjazny dla kieszeni.

Na stronie Aranżacje pokazano, jak zmontować stoły i zamontować przedłużki. Mogą tam Państwo również odnaleźć wiele przykładów zastosowania naszych mebli do aranżacji kreatywnych i sprzyjających rozwojowi dziecka wnętrz.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl