Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px

Stoliki dla dzieci Dioralino

Stoły dla dzieci

Stoliki dla dzieci Dioralino stworzone zostały z myślą o naszych najmłodszych, których sposób funkcjonowania znacząco różni się od tego, jak funkcjonują dorośli. Zarówno podczas zabaw, jak i nauki, dzieci reagują spontanicznie i w dużej mierze odruchowo, a ich ekspresja w połączeniu z tymi cechami często może prowadzić do skaleczeń, otarć, itp. Dlatego stoliki dla dzieci, jak i inne meble dla nich przeznaczone muszą być przemyślane i uważnie zbadane pod kątem bezpieczeństwa.

Dioralino jako polski producent mebli dziecięcych wytwarza stoliki dla dzieci o różnych kształtach, co jest działaniem nieprzypadkowym, gdyż jako producent Dioralino ma świadomość tego, że styczność z różnorodnymi kolorami i kształtami w otoczeniu wpływa pozytywnie na rozwój najmłodszych. Z tego powodu na stronie znaleźć można stoły kwadratowe, prostokątne, narożne i sześciokątne w pięciu kolorach. Stoły dla dzieci stworzyliśmy z trwałych i bezpiecznych materiałów, przez co mamy gwarancję niezawodności i długiego użytkowania. Stoły dziecięce Dioralino tak jak pozostałe nasze meble dla dzieci posiadają certyfikat wydany przez Cobrabid BBC, który stanowi potwierdzenie wytrzymałości, utrzymania standardów bezpieczeństwa oraz funkcjonalności wytwarzanych mebli.

Wszystkie elementy potrzebne do montażu mebli dostarczamy Państwu w komplecie - u nas nie kupujecie tylko blatu albo nóg, a całe kompletne stoły dla dzieci z nogami i przedłużkami. Takie rozwiązanie sprawie, że stoły dziecięce rosną razem ze swoimi użytkownikami. Jest to wspaniałe rozwiązanie ze względów praktycznych i ekonomicznych. Jeśli stoły dla dzieci nagle okażą się zbyt niskie, nie trzeba będzie planować poszukiwań czy wyjazdu po nowe, wystarczy dokręcić przedłużki! Taki sposób jest z pewnością przyjazny dla kieszeni.

Na stronie Aranżacje pokazano, jak zmontować stoły i zamontować przedłużki. Mogą tam Państwo również odnaleźć wiele przykładów zastosowania naszych mebli do aranżacji kreatywnych i sprzyjających rozwojowi dziecka wnętrz.
Stół kwadratowy Stół kwadratowy
Producent: Dioralino
Cena: 317,25 zł (netto: 257,93 zł )
Stół prostokątny Stół prostokątny
Producent: Dioralino
Cena: 344,25 zł (netto: 279,88 zł )

Trwałe i funkcjonalne przedszkolne stoliki dla dzieci

Oferta DioraLino sprosta oczekiwaniom osób, które chcą w sposób funkcjonalny i estetyczny wyposażyć obiekty przeznaczone dla najmłodszych. Nasze stoliki i krzesła dla dzieci znakomicie sprawdzają się przy urządzaniu wnętrz przedszkoli, żłobków, klubów malucha, zerówek oraz sal edukacyjnych dla młodszych klas. Z powodzeniem można je stosować także w innych miejscach, gdzie wymagana jest komfortowa przestrzeń dla dziecka: w obiektach użyteczności publicznej, lokalach gastronomicznych, a także w domach.

Doskonale wiemy, że stoliki dla dzieci muszą być nie tylko ładne i kolorowe, ale także stabilne, wytrzymałe i przyjazne. Tylko takie elementy stwarzają dzieciom odpowiednie warunki do zabawy i nauki, dbają o ich prawidłową postawę i gwarantują wygodę podczas wykonywania codziennych zadań. Nieważne, czy są to stoliki przedszkolne do sal edukacyjnych, czy jadalnych – zawsze powinny być to meble najlepszej jakości, zaprojektowane zgodnie z dziecięcymi potrzebami. Nasze meble dla najmłodszych wykonujemy z niezwykłą starannością, dbając o najdrobniejsze detale mające wpływ na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie stoły powstają ze sprawdzonych, bezpiecznych materiałów i są produkowane zgodnie ze standardami dla placówek pedagogicznych, co potwierdzają certyfikaty Cobrabid BBC.

Bezpieczne stoliki przedszkolne

Stoliki do przedszkola produkowane przez DioraLino są funkcjonalnym wyposażeniem na lata. Jest to zasługą specjalnych przedłużek, dzięki którym stoły rosną wraz z dziećmi i dostosowują się do ich aktualnych wymagań, zapewniając optymalne warunki do nauki i zabawy. Zamontowanie przedłużek jest proste i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi, zatem każdy poradzi sobie z tym bez problemu. Oferta stolików DioraLino jest na tyle bogata i atrakcyjna, że każdy znajdzie wyposażenie odpowiednie dla urządzanego wnętrza. W asortymencie posiadamy stoliki kwadratowe, prostokątne, narożne oraz sześciokątne, co ułatwia dowolne aranżowanie stanowisk i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Radosna, optymistyczna kolorystyka naszych stolików to gwarancja stworzenia otoczenia przyjaznego dla dziecka, rozwijającego jego kreatywność i wyobraźnię. Klienci mogą u nas zakupić także funkcjonalne biurka dla dzieci, niezastąpione przy projektowaniu dziecięcego pokoju lub sal szkolnych i przedszkolnych. W sprzedaży znajdują się także krzesła szkolne i przedszkolne pasujące do zaprezentowanych stolików. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli dla dzieci i do składania zamówień.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl