Szanowni Państwo,

Wychodząc Państwu na przeciw wprowadzamy atrakcyjne rabaty:

I tak, już przy zamówieniu netto: 2500-5000,00 zł otrzymacie Państwo rabat 5%
Natomiast przy zamówieniu netto: powyżej 5001,00 zł otrzymacie Państwo rabat 8%.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px

Regały szkolne Dioralino

Regały szkolne i przedszkolne

NOWOŚĆ !!!
Przedstawiamy Państwu propozycję mebli do wyposażenia żłobka, przedszkola, szkoły, świetlicy szkolnej, środowiskowej czy innego miejsca użyteczności publicznej, a także domu. DioraLino zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli dla dzieci. Nasze regały dla dzieci charakteryzują się praktycznością, bogatą kolorystyką i bezpieczeństwem - zaokrąglone brzegi szafek, uchwyty miękkie tworzywowe, półki zabezpieczone przed wypadaniem. Regały DioraLino są stabilne, łatwe w montażu i z możliwością dowolnego łączenia  w zestawy. Zestawy mogą być złożone z szafek niższych, wyższych lub mieszanych, wszystko zależy od własnej aranżacji pomieszczenia. Obecnie posiadamy w ofercie regały w dwóch wysokościach: 1555 mm i 1780 mm.
  Meble przedszkolne Dioralino spełniają normy europejskie w zakresie wytrzymałości, stateczności i sztywności mebla. Co oznacza, że przechodzą rygotystyczne badania wytrzymałościowe i stabilnościowe.Każda część mebla jest kontrolowana przez ludzi z największym doświadczeniem i wiedzą w tej dziedzinie.
Więcej przykładów zastosowania naszych mebli znajdziesz na stronie Aranżacje.


 

Regał z 2 drzwiczkami R4S02 Regał z 2 drzwiczkami R4S02
Producent: Dioralino
Cena: 575,36 zł (netto: 467,77 zł )
zobacz więcej
Regał z 2 drzwiczkami R5S03 Regał z 2 drzwiczkami R5S03
Producent: Dioralino
Cena: 709,92 zł (netto: 577,17 zł )
zobacz więcej
Regał z 4 drzwiczkami R4S22 Regał z 4 drzwiczkami R4S22
Producent: Dioralino
Cena: 698,33 zł (netto: 567,75 zł )
zobacz więcej
Regał z 4 drzwiczkami R5S23 Regał z 4 drzwiczkami R5S23
Producent: Dioralino
Cena: 610,00 zł (netto: 495,93 zł )
zobacz więcej
Regał z półkami R4S00 Regał z półkami R4S00
Producent: Dioralino
Cena: 461,67 zł (netto: 375,34 zł )
zobacz więcej
Regał z półkami R5S00 Regał z półkami R5S00
Producent: Dioralino
Cena: 538,24 zł (netto: 437,59 zł )
zobacz więcej

Bezpieczne regały przedszkolne

Czym kierować się podczas wyboru najlepszego regału dla dzieci? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i funkcjonalność mebla. Proponowane przez nas regały przedszkolne są w pełni dostosowane do potrzeb swoich użytkowników – dzięki możliwości skomponowania własnych zestawów można dobrać rozwiązania odpowiednie do wymagań. Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują miejsca zwłaszcza na zabawki, książeczki, przybory papiernicze, pluszowe maskotki. Większość z tego typu przedmiotów charakteryzuje się nieregularnymi kształtami, dlatego nasze regały posiadają zróżnicowane elementy, takie jak zamykane szafki czy otwarte półki, które dodatkowo można zamówić w kilku dostępnych rozmiarach.

W świetlicy lepiej sprawdzą się głównie konstrukcje z półkami, przez co różnego rodzaju pomoce edukacyjne zostaną w estetyczny sposób wyeksponowane, a zarazem dzieci będą mogły z nich swobodnie korzystać. Z kolei w warunkach domowych ważniejsze okażą się zamykane szafki, w których można przechowywać ubrania. Całość można uzupełnić o dowolne segmenty, zyskując w ten sposób rozwiązania skrojone na miarę swojego dziecka. Regały szkolne natomiast powinny pomieścić materiały niezbędne do przeprowadzenia lekcji – na półkach warto umieścić np. książki, modele geometryczne czy prace plastyczne wykonane przez dzieci. Natomiast zamykane szafki szkolne pomieszczą przedmioty cenne bądź też wymagające nadzoru nauczyciela, np. szklane probówki wykorzystywane w doświadczeniach chemicznych, a którymi łatwo się skaleczyć.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl