Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px

Półki dla dzieci DioralinoPółki dla dzieci

Polecamy Państwu półki dla dzieci z kolekcji DioraLino. Meble tego typu, z uwagi na przeznaczenie do użytku przez dzieci, są zaprojektowane tak, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Półki dla dzieci są lekkie, zaokrąglone i wykonane z bezpiecznej dla dzieci laminowanej płyty wiórowej. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiału i kształtu, półki dla dzieci niwelują ryzyko powstania rozcięć czy skaleczeń, będących rezultatem dziecięcych zabaw i harców, z którymi każdy rodzic jest obeznany.

Dioralino oferuje różnego typu półki dla dzieci – zarówno te, posiadające wbudowane wieszaczki, jak i takie, które umożliwiają zagospodarowanie przestrzeni narożnych. Półki dostępne w różnych kolorach, mogą być wykorzystane przy zabudowach pomieszczeń typu szatnie do przedszkola, jak i wisieć osobno. To tworzy wiele możliwości na wykreowanie przyjaznej dla dzieci przestrzeni, która będzie odpowiadała koniecznym do wypełnienia standardom bezpieczeństwa, ale także wzbudzi pozytywne odczucia estetyczne. Dzięki obcowaniu z kolorowymi elementami wystroju wnętrz, dzieci wykształcają w sobie podstawową wrażliwość estetyczną, która daje im podstawę do dalszego rozwoju na tym polu.

Specjalnie dla osób, poszukujących inspiracji do urządzenia dziecięcych pokoi, przedszkoli czy świetlic szkolnych stworzyliśmy zakładkę
Aranżacje, na której przedstawione zostały przykładowe rozkłady pomieszczeń i rozmieszczenie mebli, które mogą stanowić podstawę do indywidualnych modyfikacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi rozwiązaniami!

Półka Półka
Producent: Dioralino
Cena: 150,34 zł (netto: 122,23 zł )
Półka narożna Półka narożna
Producent: Dioralino
Cena: 100,22 zł (netto: 81,48 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl