Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

O firmie

Dawno, dawno temu....
albo.....
...za górami, lasami....
lub też...
...kiedy moja prababcia była małą dziewczynką...

....i wszyskie te zdania mogłyby rozpoczynać prawie 140 - letnią opowieść o historii naszej firmy.
Od roku 1871 bowiem na terenie obecnej naszej fabryki znajdował się zakład HUGO ROITHNER & Co produkujący artykuły sportowe z drewna (narty, rakiety do tenisa, drewniane kule do krykieta, etc), przyrządy do ćwiczeń, drewniane zabawki i meble dziecięce (huśtawki, mebelki dla lalek). W latach 30 ubiegłego stulecia podjęto dodatkowo produkcję obudów radiowych, gramofonowych i urządzeń dźwiękowych - to produkuje firma Diora Świdnica Sp. z o.o. do dnia dzisiejszego


Zaraz po II wojnie światowej, w 1945 roku, Firma wznawia działalność jako jeden z zakładów Dolnośląskich Fabryk Mebli i z powodzeniem produkuje meble na rynek krajowy. W roku 1977 Diora zostaje włączona w struktury Zakładów Radiowych Diora. Dostarcza obudowy drewniane do telewizorów, odbiorników radiowych i kolumn głośnikowych na potrzeby krajowego przemysłu elektronicznego. Kilka lat później, w roku 1981 usamodzielnia się jako Diora Świdnica Sp. z o. o. i staje się uznanym dostawcą wyrobów dla znanych zachodnich marek zestawów głośnikowych, a w 2008 powraca do produkcji mebli dziecięcych dla renomowanych i uznanych producentów w Europie Zachodniej.

...a teraz nadszedł odpowiedni czas i rozpoczynamy produkcję mebli dziecięcych pod własnym szyldem DioraLino. Cieszymy się, mogąc zaoferować na rynku polskim całą gamę różnych kolorowych szafek, stołów, krzesełek, półek, ławek i szatni dla naszych dzieci.

Nasze meble znajda zastosowanie wszędzie tam, gdzie przychodzą, bawią i uczą się dzieci.

Meble dla dzieci - zestaw mebli do przedszkola - Dioralino.pl


Zapraszamy do naszego Sklepu internetowego, do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją, która sukcesywnie będzie powiększana!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl