Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W DioraLino kupujesz bezpiecznie. Potwierdzeniem wiarygodności naszego sklepu jest istnienie Firmy Diora Świdnica od ponad 100 lat. W trosce o dobro naszych Klientów proponujemy ostrożnie podchodzić do tych sklepów, które nie podają pełnych danych kontaktowych: adresu firmy, numerów telefonów do poszczególnych działów, numerów NIP i REGON; utrudniają kontakt klientów z pracownikami (nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile); oferują wszystkie produkty w cenach rażąco niższych od pozostałych sklepów.

Pamiętaj, że jeżeli odwiedzasz nasz sklep internetowy i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (np. komputery w kawiarenkach internetowych), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego konta.

Sklep internetowy www.dioralino.pl jest integralną częścią Firmy Diora Świdnica Sp. z o. o.

DIORA ŚWIDNICA SP. Z O.O.
ul. Towarowa 32
58-100 Świdnica
NIP 884-000-76-52
REGON 890506919

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl