Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px

Ławki dla dzieci DioralinoŁawki dla dzieci

Polecamy Państwu ławki dla dzieci z kolekcji DioraLino proste, ładne i bezpieczne. Ławki dziecięce dostępne są w dwóch wersjach: 3-osobowe i 6-osobowe oraz w kilku wersjach kolorystycznych. Nasze ławki charakteryzyją się prostotą i stabilnością tak ważną przy małych użytkownikach. Wykonane są z ekologicznej płyty wiórowej laminowanej, a zaokrąglone brzegi zabezpieczone są profilem tworzywowym PCV. Tak jak pozostałe meble dla dzieci Dioralino posiadają certyfikaty wydane przez BBC Cobrabid.
Więcej przykładów zastosowania naszych mebli znajdziesz na stronie Aranżacje.

Ławka 3 - osobowa Ławka 3 - osobowa
Producent: Dioralino
Cena: 133,65 zł (netto: 108,66 zł )
Ławka 6 – osobowa Ławka 6 – osobowa
Producent: Dioralino
Cena: 216,00 zł (netto: 175,61 zł )
Ławki dla dzieci muszą być przede wszystkim w pełni bezpieczne, do czego przywiązujemy największą wagę. Jednocześnie jednak proponowane przez nas produkty są bardzo estetyczne i dzięki klasycznemu kształtowi oraz pastelowym kolorom świetnie sprawdzają się w przedszkolach, świetlicach czy wszystkich innych instytucjach, w których odbywają się zajęcia z dziećmi. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów ławki łatwo utrzymać w czystości, w związku z czym z pewnością będą długo służyć kolejnym grupom przedszkolaków i dzieci z pierwszych klas podstawówki. Wszelkie ślady z flamastrów, farbek czy kleju – a w czasie zajęć kreatywnych o takie nietrudno – można szybko z mebla usunąć, przywracając mu nienaganny wygląd.

Jeśli chodzi o takie przedmioty jak ławki szkolne cena również odgrywa dużą rolę podczas podejmowania decyzji o zakupie. Składając zamówienie w naszym sklepie, klienci mogą być pewni otrzymania produktu wyróżniającego się najwyższymi standardami jakościowymi, posiadającego niezbędne certyfikaty oraz stworzonego według niebanalnych projektów, doskonale wpisujących się w charakter nowoczesnych placówek edukacyjnych. Oferowane przez nas ceny także są bardzo atrakcyjne, w związku z czym klienci mogą łatwiej skompletować np. kilka zestawów mebli korespondujących ze sobą kształtem i kolorem. Ponadto zakupione w naszym sklepie przedmioty zostają objęte gwarancją, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla kupującego. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konkretnego produktu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl