Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Strona startowa

Przejdź do strony startowej serwisu.

1px

CERTYFIKATY

Sprzedajemy sprawdzone produkty renomowanych firm

1px

Aranżacje

Zobacz jakie zestawy można zbudować z mebli Dioralino

1px

Pomocnik Dyrektora

Poznaj zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych

1px

Krzesła dla dzieci Dioralino


  RABATY!!! 
Im więcej kupujesz - tym więcej zyskujesz - zapytaj sprzedawcę o szczegóły!!!

Krzesła dla dzieci


Krzesła dziecięce 
Dioralino to stabilność i nowoczesny design w przedszkolu, zerówce czy w pierwszej klasie. Krzesła dla dzieci charakteryzują się ciekawą, pastelową kolorystyką, opływowym kształtem i odpowiednio wyprofilowanymi elementami, które tworzą przyjemne i przyjazne dzieciom otoczenie, a także sprawiają, że zarówno maluchy jak i starszaki, chętnie spędzają nawet kilka godzin zajęć w wymuszonej pozycji, nie narzekając na żadne dolegliwości bólowe, które mogą pojawiać się w trakcie długiego przebywania w pozycji siedzącej lub już później – po zakończonych zajęciach. Wiadomym jest, że odczuwanie dyskomfortu spowodowanego długotrwałym przebywaniem w niewygodnej wymuszonej pozycji, może przyczynić się do powstawania wad postawy i różnego typu skolioz. Ponadto może wpływać na obniżenie koncentracji podczas zajęć. Krzesła dla dzieci Dioralino wyprodukowane w trosce o zdrowie Państwa dzieci są wykonane zgodnie z normą przeznaczoną dla instytucji edukacyjnych.
Krzesła dziecięce, ze względu na fakt przeznaczenia dla dzieci w okresie wzrostowym, dostępne są w czterech różnych wysokościach.

Rozmiar 0 przeznaczony dla dzieci o wzroście 80 - 95 cm (wysokość siedziska 21 cm)
Rozmiar 1 przeznaczony dla dzieci o wzroście 93 - 116 cm (wysokość siedziska 26 cm)
Rozmiar 2 przeznaczony dla dzieci o wzroście 108 - 121 cm (wysokość siedziska 31 cm)
Rozmiar 3 przeznaczony dla dzieci o wzroście 119 - 142 cm. (wysokość siedziska 35 cm)

Krzesło, krzesełko żłobkowe, przedszkolne, szkolne - bez względu na to, jak je nazwiemy, zawsze będzie produktem DioraLino o najwyższej jakości .

Krzesła dla dzieci, niezależnie od tego, czy są żłobkowe, przedszkolne czy szkolne, bez względu na to, jak je nazwiemy, zawsze będą produktem DioraLino o najwyższej jakości, do których wytwarzania przykładana jest wielka uwaga, a każde z nich sprawdzane jest pod kątem bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Więcej przykładów zastosowania naszych mebli dziecięcych i inspiracji, dotyczących wnętrz przeznaczonych dla dzieci, znajdziesz na stronie
Aranżacje
 

Krzesło bukowe  KR0 rozmiar 0 Krzesło bukowe KR0 rozmiar 0
Producent: Dioralino
Cena: 133,65 zł (netto: 108,66 zł )
Krzesło KS0 rozmiar 0 Krzesło KS0 rozmiar 0
Producent: Dioralino
Cena: 108,00 zł (netto: 87,80 zł )
Krzesło KS1 rozmiar 1 Krzesło KS1 rozmiar 1
Producent: Dioralino
Cena: 108,00 zł (netto: 87,80 zł )
Krzesło KS2 rozmiar 2 Krzesło KS2 rozmiar 2
Producent: Dioralino
Cena: 114,76 zł (netto: 93,30 zł )
Krzesło KS3 rozmiar 3 Krzesło KS3 rozmiar 3
Producent: Dioralino
Cena: 114,76 zł (netto: 93,30 zł )
Krzesło bukowe  KR3 rozmiar 3 Krzesło bukowe KR3 rozmiar 3
Producent: Dioralino
Cena: 160,65 zł (netto: 130,61 zł )
Krzesło bukowe KR1 rozmiar 1 Krzesło bukowe KR1 rozmiar 1
Producent: Dioralino
Cena: 133,65 zł (netto: 108,66 zł )
Krzesło bukowe KR2 rozmiar 2 Krzesło bukowe KR2 rozmiar 2
Producent: Dioralino
Cena: 147,15 zł (netto: 119,63 zł )

Krzesła szkolne i przedszkolne

Produkty DioraLino to polskie meble dla dzieci. Z doskonałym efektem są one stosowane w takich wnętrzach jak przedszkola, żłobki, szkoły, kluby malucha oraz wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo i komfort najmłodszych. W naszej ofercie Kupujący znajdą między innymi funkcjonalne i estetyczne krzesła do przedszkola i szkoły, które wyróżniają: porządne wykonanie, barwna forma oraz doskonałe parametry użytkowe.

Przy aranżowaniu przestrzeni dla najmłodszych kluczowym aspektem jest zastosowanie bezpiecznych, funkcjonalnych i wygodnych elementów, które stworzą dzieciom jak najlepsze warunki do nauki, zabawy i realizowania codziennych czynności. Nieważne, czy urządza się salę edukacyjną, czy jadalnię – w każdym przypadku warto zdecydować się na krzesła przedszkolne, zaprojektowane zgodnie z potrzebami anatomicznymi dzieci i zapewniające im pełną wygodę. Krzesełka do przedszkola DioraLino to wyposażenie tworzone z trwałych i sprawdzonych materiałów, według standardów dla obiektów pedagogicznych i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wygodne krzesła dziecięce dla żłobków, przedszkoli i szkół

Krzesła DioraLino dostępne są w czterech różnych wysokościach, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko jako wyposażenie wnętrz dla najmłodszych dzieci, ale także jako krzesła szkolne. Znajdują zastosowanie między innymi przy aranżowaniu zerówek, sal lekcyjnych dla młodszych klas i przestrzeni, w której przebywają młodsi uczniowie. Meble DioraLino zostały zaprojektowane w taki sposób, aby swoim użytkownikom zapewnić maksimum wygody i odpowiednie warunki do przyjęcia zdrowej postawy. Jesteśmy świadomi, jak wiele godzin dzieci spędzają na krzesłach i jak ważne jest, aby meble te były dla nich komfortowe i bezpieczne.

Krzesła do szkoły odznaczają się lekko zaokrąglonym kształtem, posiadają specjalnie wyprofilowane elementy i są utrzymane w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Naszym Klientom oferujemy krzesła atestowane. Wszystkie krzesełka szkolne i przedszkolne cechuje znakomita jakość, co potwierdzają certyfikaty Cobrabid BBC. Krzesła znakomicie komponują się z innymi produktami DioraLino, takimi jak stoliki dla dzieci, tworząc harmonijne zestawy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl