Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż sprzedaż w sklepie została wstrzymana do odwołania. Wszystkie zamówienia potwierdzone dotychczas zostaną zrealizowane.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Aranżacje

Wyposażenie przedszkola i żłobka

Aranżacja wysokich regałów Dioralino

SZANOWNI PAŃSTWO,
Zapraszamy do zapoznania się z certyfikowanymi meblami dla dzieci marki Dioralino :-).

Meble dziecięce DioraLino produkowane są w całości w Polsce. Nasza Firma ma na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników, przez co mebelki są stabilne i doskonale się nadają do żłobków, przedszkoli, klubów malucha i szkół, a także do miejsc użyteczności publicznej i domowych zaciszy. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że sprzedajemy sprawdzone i godne polecenia meble certyfikowane nadające się dla każdego dziecka. Swoją kolorystyką nadają oryginalny wygląd i pozwalają się dowolnie komponować. Mebelki dostępne są w pięciu możliwych wersjach kolorystycznych: kolorowe, różowe, żółte, niebieskie i zielone oraz w czterech wysokościach. Meble DioraLino można swobodnie łączyć ze sobą zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa i estetyki, tworząc kolorowe zestawy mebli dla dzieci według własnych aranżacji.

Cztery kwadratowe stoły niebieskie
Nasze stoły są bezpiecznie zaokrąglone przez co doskonale sprawdzają się jako meble przedszkolne i szkolne. Stoły dziecięce rosną wraz z każdą grupą wiekową poprzez dokręcanie do nóg odpowiednich przedłużek. Raz kupione będą służyć długie lata. Blat stołu wykonany jest z laminowanej płyty wiórowej zabezpieczonej na krawędziach profilem tworzywowym PCV przez co jest bezpieczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Stoliki dziecięce skonstruowane są na czterech nogach przez co są stabilniejsze. Nogi wykonane z lakierowanego drewna bukowego. Do lakierowania używamy tylko lakierów antyalergicznych.

nogi z przedłużkami

Nogi tak jak i przedłużki można bez problemu przykręcić do blatu stołu, nie używając żadnych narzędzi :) przez co montaż zajmuje dosłownie kilka minut.

Mocowanie nogi do stołu.
Stoły dla dzieci Firmy DioraLino
są dostępne w czterech różnych formatach : kwadratowe, prostokątne, narożne i sześciokątne. Stoliki można dowolnie zestawiać i tworzyć różne kompozycje w zależności od wielkości pomieszczenia.

Aranżacje - różne stoły na tle szafek Dioralino

Do naszych stołów dziecięcych DioraLino polecamy również krzesełka dziecięce DioraLino.

Aranżacja - meble Dioralino - szafki, stoły kwadratowe i krzesełka dziecięce

Krzesło DioraLino doskonale nadaje się do wyposażenia żłobka, przedszkola, świetlicy szkolnej, szkoły czy innej placówki oraz do prywatnego użytku.
Krzesełka dziecięce
Nasze krzesełka z powodzeniem możemy nazwać krzesłami przedszkolnymi, żłobkowymi czy szkolnymi. Dostępne są w czterech rozmiarach i w pięciu wersjach kolorystycznych.

Aranżacja - krzesła, stoły  i szafki Dioralino

Zarówno stoliki jak i krzesełka wykonane są bardzo starannie, ich zaokrąglone kanty pozwalają zachować szczególne bezpieczeństwo. Wspaniale komponują się z innymi mebelkami dla dzieci z serii DioraLino.

Sala z ławkami.

Do każdego żłobka, przedszkola, świetlicy, klubu malucha, pokoju dziecinnego czy innego miejsca w którym przebywają dzieci polecamy również nasze szafki, które są wykonane według najwyższych norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników potwierdzonych przez Tüv Rheinland Polska Sp. z o.o.

Sala 1 z biurkiem -  Aranżacja mebli Dioralino

Jako producent mebelków dla dzieci stawiamy na estetykę i wcześniej wspomniane bezpieczeństwo dziecka. W naszej kolekcji mebelków dziecięcych brak jest elementów, które mogą zostać wyjęte i połknięte przez dziecko, a większość okuć (jak śruby, mimośrody i inne elementy łączące) znajduje się wewnątrz mebla, będąc niedostępnymi dla dziecka. Wysokiej jakości zawiasy zapewniają długą trwałość mebla i wysoki komfort użytkowania.

Detal - zaokrąglony kant szafkiWszystkie szafki i szafeczki dla dzieci mają zaokrąglone brzegi. Ponadto dla zwiększenia stabilności mebla, tylna ściana jest przykręcana wkrętami do korpusu (nie jest przybijana gwoździami), a ze względu na bezpieczeństwo montażu i właściwe konstrukcyjne przymocowanie wkrętów otwory przewidziane pod śruby montażowe są już wywiercane.

Wesołe dzieci wśród szafek Dioralino

Różnorodność szafek pozwala na dogodne komponowanie własnych aranżacji i kącików zainteresowań. Seria szafek DioraLino obejmuje szafki niższe i wyższe, w pięciu kolorach i różnym wyglądzie.
Posiadamy szafki z półkami na pomoce naukowe lub zabawki, szafki z pojedynczymi drzwiczkami, szafki całkowicie zabudowane, wąskie, szerokie, narożne ...

Aranżacja - szfki z pojemnikami Dioralino

... oraz szafki z koszyczkami, doskonale nadającymi się do przechowywania mniejszych elementów edukacyjnych, prac dziecięcych, klocków oraz wielu innych przedmiotów w zależności od potrzeb użytkownika.

Sztaluga z dziećmi na tle szafek i regałów Dioralino

Oferujemy również wysokie regały i sztalugi, które są doskonałym uzupełnieniem wystroju i wyposażenia sal. Przy jednej sztaludze może równocześnie rysować czworo dzieci. Nasze sztalugi to doskonała nauka przez zabawę.

Zestaw szatni Dioralino

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szatnie, które nadają się do zabudowy małych, średnich i dużych szatni w żłobku, przedszkolu, klubie malucha, świetlicy. Szatnie mają swobodną możliwość łączenia się ze sobą.

Szatnia wisząca Dioralino


Szatnie DioraLino są trwałe i stabilne. Znając pomysłowość naszych dzieci zadbaliśmy o to aby były bezpieczne, co mamy potwierdzone odpowiednimi certyfikatami wydawanymi dla mebli do instytucji edukacyjnych.
Korpusy szatni wykonane są z płyty wiórowej laminowanej . Są one odporne na zarysowania i współczesne środki czyszczące.


Duża szatnia Dioralino


Wszystkie krawędzie szatni jak i pozostałych mebli dziecięcych znajdujące się w sferze dostępu dziecka są zaokrąglone. Materiały konstrukcyjne używane w produkcji posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają najostrzejsze normy higieniczne. Używane w wyrobach lakiery są bezpieczne dla dziecka, posiadają świadectwa higieniczne oraz odpowiadają wymaganiom normy europejskiej EN 71-3: 1994 (dotyczącej zawartości substancji szkodliwych i metali ciężkich). Lakiery te są wodoodporne, wykazują wysoką odporność na czyszczące środki chemiczne oraz na promienie UV.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl